Kallithea 0.1 - en to be translation catalogue (962 entries)

en: There are no changesets yet
be: Яшчэ не было змен

en: None
be: Нічога

en: (closed)
be: (зачынена)

en: Show whitespace
be: Адлюстроўваць прабелы

en: Ignore whitespace
be: Ігнараваць прабелы

en: increase diff context to %(num)s lines
be: павялічыць кантэкст да %(num)s радкоў

en: Such revision does not exist for this repository
be: Няма такой рэвізіі ў гэтым рэпазітары

en: No comments.
be: Няма каментароў.

en: Changing status on a changeset associated with a closed pull request is not allowed
be: Нельга рэдагаваць статус змен, злучаных з зачыненымі pull-request'ами

en: Select changeset
be: Выбраць набор змен

en: Cannot compare repositories without using common ancestor
be: Немагчыма параўноўваць рэпазітары без агульнага продка

en: The request could not be understood by the server due to malformed syntax.
be: Запыт не распазнаны серверам з-за няправільнага сінтаксісу.

en: Unauthorized access to resource
be: Несанкцыянаваны доступ да рэсурсу

en: You don't have permission to view this page
be: У вас няма правоў для прагляду гэтай старонкі

en: The resource could not be found
be: Рэсурс не знойдзены

en: The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
be: Сервер не можа выканаць запыт з-за нечаканых умоваў, якія ўзніклі падчас яго спрацавання.

en: Changes on %s repository
be: Змены ў рэпазітары %s

en: %s %s feed
be: Стужка навін %s %s

en: Changeset was too big and was cut off...
be: Змены апынуліся занадта вялікімі і былі выразаныя...

en: %s committed on %s
be: %s выканаў каміт у %s

en: Click here to add new file
be: Націсніце каб дадаць новы файл

en: There are no files yet. %s
be: Няма файлаў. %s

en: %s at %s
be: %s (%s)

en: This repository has been locked by %s on %s
be: Рэпазітар заблакаваў %s у %s

en: You can only delete files with revision being a valid branch
be: Вы можаце выдаляць файлы толькі ў рэвізіі, злучанай з існай галінкай

en: Deleted file %s via Kallithea
be: Файл %s выдалены з дапамогай Kallithea

en: Successfully deleted file %s
be: Файл %s выдалены

en: Error occurred during commit
be: Падчас каміта адбылася памылка

en: You can only edit files with revision being a valid branch
be: Вы можаце рэдагаваць файлы толькі ў рэвізіі, злучанай з існай галінкай

en: Edited file %s via Kallithea
be: Файл %s адрэдагаваны з дапамогай Kallithea

en: No changes
be: Без змен

en: Successfully committed to %s
be: Змены ўжыты ў %s

en: Added file via Kallithea
be: Файл дададзены з дапамогай Kallithea

en: No content
be: Пуста

en: No filename
be: Безназоўны

en: Location must be relative path and must not contain .. in path
be: Размяшчэнне павінна быць адносным шляхам, і не можа ўтрымліваць ".." у шляхі

en: Downloads disabled
be: Магчымасць спампоўваць адключана

en: Unknown revision %s
be: Невядомая рэвізія %s

en: Empty repository
be: Пусты рэпазітар

en: Unknown archive type
be: Невядомы тып архіва

en: Changesets
be: Набор змен

en: Branches
be: Галінкі

en: Tags
be: Тэгі

en: An error occurred during repository forking %s
be: Адбылася памылка падчас стварэння форка рэпазітара %s

en: Groups
be: Групы

en: Repositories
be: Рэпазітары

en: Branch
be: Галінка

en: Tag
be: Тэгі

en: Bookmark
be: Закладкі

en: public journal
be: агульнадаступны часопіс

en: journal
be: часопіс

en: bad captcha
be: няслушная капча

en: You have successfully registered into Kallithea
be: Рэгістрацыя ў Kallithea прайшла паспяхова

en: Your password reset link was sent
be: Спасылка для скідання пароля адпраўлена

en: Your password reset was successful, new password has been sent to your email
be: Пароль скінуты паспяхова, новы пароль быў адпраўлены на ваш email

en: %s (closed)
be: %s (зачынена)

en: Changeset
be: Змены

en: Special
be: Адмысловы

en: Peer branches
be: Галінкі ўдзельніка

en: Bookmarks
be: Закладкі

en: Error creating pull request: %s
be: Памылка пры стварэнні pull-запыту: %s

en: No description
be: Няма апісання

en: Successfully opened new pull request
be: Pull-запыт створаны паспяхова

en: Error occurred while creating pull request
be: Адбылася памылка пры стварэнні pull-запыту

en: Missing changesets since the previous pull request:
be: Адсутныя рэвізіі адносна папярэдняга pull-запыту:

en: New changesets on %s %s since the previous pull request:
be: Новыя рэвізіі на %s %s адносна папярэдняга pull-запыту:

en: This pull request is based on another %s revision and there is no simple diff.
be: Гэты pull-запыт заснаваны на іншай рэвізіі %s, просты diff немагчымы.

en: No changes found on %s %s since previous version.
be: Няма змен на %s %s адносна папярэдняй версіі.

en: Closed, replaced by %s .
be: Зачынены, замешчаны %s.

en: Pull request update created
be: Абнаўленне для pull-запыту створана

en: Pull request updated
be: Pull-запыт абноўлены

en: Successfully deleted pull request
be: Pull-запыт паспяхова выдалены

en: This pull request has already been merged to %s.
be: Гэты pull-запыт ужо прыняты на галінку %s.

en: This pull request has been closed and can not be updated.
be: Гэты pull-запыт быў зачынены і не можа быць абноўлены.

en: This pull request can be updated with changes on %s:
be: Гэты pull-запыт можа быць абноўлены з %s:

en: No changesets found for updating this pull request.
be: Няма змен для абнаўлення гэтага pull-запыту.

en: Note: Branch %s has another head: %s.
be: Увага: Галінка %s мае яшчэ адну верхавіну: %s.

en: Git pull requests don't support updates yet.
be: Абнаўленне pull-запытаў git не падтрымліваецца.

en: Closing.
be: Зачынены.

en: Invalid search query. Try quoting it.
be: Недапушчальны пошукавы запыт. Паспрабуйце скласці яго ў двукоссі.

en: There is no index to search in. Please run whoosh indexer
be: Індэксы адсутнічаюць. Калі ласка, запусціце індэксатар Whoosh

en: An error occurred during search operation.
be: Адбылася памылка пры выкананні гэтага пошуку.

en: No data ready yet
be: Няма дадзеных

en: Statistics are disabled for this repository
be: Статыстычныя дадзеныя адключаны для гэтага рэпазітара

en: Auth settings updated successfully
be: Налады аўтарызацыі паспяхова абноўлены

en: error occurred during update of auth settings
be: адбылася памылка пры абнаўленні налад аўтарызацыі

en: Default settings updated successfully
be: Стандартныя налады паспяхова абноўлены

en: Error occurred during update of defaults
be: Адбылася памылка пры абнаўленні стандартных налад

en: forever
be: назаўжды

en: 5 minutes
be: 5 хвілін

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 month
be: 1 месяц

en: Lifetime
be: Тэрмін

en: Error occurred during gist creation
be: Адбылася памылка падчас стварэння gist-запіса

en: Deleted gist %s
be: Gist-запіс %s выдалены

en: unmodified
be: без змен

en: Successfully updated gist data
be: Дадзеныя gist-запісы абноўлены

en: Error occurred during update of gist %s
be: Адбылася памылка пры абнаўленні gist-запісы %s

en: You can't edit this user since it's crucial for entire application
be: Вы не можаце змяніць дадзеныя гэтага карыстача, паколькі ён важны для працы ўсяго прыкладання

en: Your account was updated successfully
be: Ваш уліковы запіс паспяхова абноўлены

en: Error occurred during update of user %s
be: Адбылася памылка пры абнаўленні карыстача %s

en: Successfully updated password
be: Пароль абноўлены

en: Error occurred during update of user password
be: Памылка пры абнаўленні пароля

en: Added email %s to user
be: Карыстачу дададзены e-mail %s

en: An error occurred during email saving
be: Адбылася памылка пры захаванні e-mail

en: Removed email from user
be: E-mail карыстача выдалены

en: API key successfully created
be: API-ключ паспяхова створаны

en: API key successfully reset
be: API-ключ паспяхова скінуты

en: API key successfully deleted
be: API-ключ паспяхова выдалены

en: Read
be: Чытанне

en: Write
be: Запіс

en: Admin
be: Адміністратар

en: Disabled
be: Адключана

en: Allowed with manual account activation
be: Дазволена, з ручной актывацыяй уліковага запісу

en: Allowed with automatic account activation
be: Дазволена, з аўтаматычнай актывацыяй уліковага запісу

en: Manual activation of external account
be: Ручная актывацыя вонкавага ўліковага запісу

en: Automatic activation of external account
be: Аўтаматычная актывацыя вонкавага ўліковага запісу

en: Enabled
be: Уключана

en: Global permissions updated successfully
be: Глабальныя прывілеі паспяхова абноўлены

en: Error occurred during update of permissions
be: Адбылася памылка падчас абнаўлення прывілеяў

en: Created repository group %s
be: Створана новая група рэпазітароў %s

en: Error occurred during creation of repository group %s
be: Адбылася памылка пры стварэнні групы рэпазітароў %s

en: Updated repository group %s
be: Група рэпазітароў %s абноўлена

en: Error occurred during update of repository group %s
be: Адбылася памылка пры абнаўленні групы рэпазітароў %s

en: This group contains %s repositories and cannot be deleted
be: Дадзеная група ўтрымоўвае %s рэпазітароў і не можа быць выдалена

en: This group contains %s subgroups and cannot be deleted
be: Група ўтрымоўвае ў сабе %s падгруп і не можа быць выдалены

en: Removed repository group %s
be: Група рэпазітароў %s выдалена

en: Error occurred during deletion of repository group %s
be: Адбылася памылка пры выдаленні групы рэпазітароў %s

en: Cannot revoke permission for yourself as admin
be: Адміністратар не можа адклікаць свае прывелеі

en: Repository Group permissions updated
be: Прывілеі групы рэпазітароў абноўлены

en: An error occurred during revoking of permission
be: Адбылася памылка пры водгуку прывелеі

en: Error creating repository %s
be: Адбылася памылка пры стварэнні рэпазітара %s

en: Created repository %s from %s
be: Рэпазітар %s створаны з %s

en: Forked repository %s as %s
be: Зроблены форк(копія) рэпазітара %s на %s

en: Created repository %s
be: Рэпазітар %s створаны

en: Repository %s updated successfully
be: Рэпазітар %s паспяхова абноўлены

en: Error occurred during update of repository %s
be: Адбылася памылка падчас абнаўлення рэпазітара %s

en: Detached %s forks
be: Форки %s адлучаны

en: Deleted %s forks
be: Выдалены форки рэпазітара %s

en: Deleted repository %s
be: Рэпазітар %s выдалены

en: Cannot delete %s it still contains attached forks
be: Немагчыма выдаліць %s, ён усё-яшчэ ўтрымоўвае форки

en: An error occurred during deletion of %s
be: Адбылася памылка падчас выдалення %s

en: Repository permissions updated
be: Прывілеі рэпазітара абноўлены

en: An error occurred during creation of field
be: Адбылася памылка пры стварэнні поля

en: An error occurred during removal of field
be: Адбылася памылка пры выдаленні поля

en: -- Not a fork --
be: -- Не форк --

en: Updated repository visibility in public journal
be: Бачнасць рэпазітара ў публічным часопісе абноўлена

en: An error occurred during setting this repository in public journal
be: Адбылася памылка пры ўсталёўцы рэпазітара ў агульнадаступны часопіс

en: Token mismatch
be: Несупадзенне токенаў

en: Nothing
be: Нічога

en: Marked repo %s as fork of %s
be: Рэпазітар %s адзначаны як форк %s

en: An error occurred during this operation
be: Адбылася памылка пры выкананні аперацыі

en: Locked repository
be: Зачынены рэпазітар

en: Unlocked repository
be: Адкрыты рэпазітар

en: An error occurred during unlocking
be: Адбылася памылка падчас разблакавання

en: Unlocked
be: Разблакавана

en: Locked
be: Заблакавана

en: Repository has been %s
be: Рэпазітар %s

en: Cache invalidation successful
be: Кэш скінуты

en: An error occurred during cache invalidation
be: Адбылася памылка пры ачыстцы кэша

en: Pulled from remote location
be: Занесены змены з выдаленага рэпазітара

en: An error occurred during pull from remote location
be: Адбылася памылка пры занясенні змен з выдаленага рэпазітара

en: An error occurred during deletion of repository stats
be: Адбылася памылка пры выдаленні статыстыкі рэпазітара

en: Updated VCS settings
be: Абноўлены налады VCS

en: Unable to activate hgsubversion support. The "hgsubversion" library is missing
be: Немагчыма ўключыць падтрымку hgsubversion. Бібліятэка «hgsubversion» адсутнічае

en: Error occurred during updating application settings
be: Адбылася памылка пры абнаўленні налад прыкладання

en: Repositories successfully rescanned. Added: %s. Removed: %s.
be: Рэпазітары паспяхова перасканіраваны, дададзена: %s, выдалена: %s.

en: Updated application settings
be: Абноўленыя параметры налады прыкладання

en: Updated visualisation settings
be: Налады візуалізацыі абноўленыя

en: Error occurred during updating visualisation settings
be: Адбылася памылка пры абнаўленні налад візуалізацыі

en: Please enter email address
be: Калі ласка, увядзіце email-адрас

en: Send email task created
be: Задача адпраўкі e-mail створаная

en: Added new hook
be: Дададзены новы хук

en: Updated hooks
be: Абноўленыя хукі

en: Error occurred during hook creation
be: адбылася памылка пры стварэнні хука

en: Whoosh reindex task scheduled
be: Запланавана пераіндэксаванне базы Whoosh

en: Created user group %s
be: Створана група карыстачоў %s

en: Error occurred during creation of user group %s
be: Адбылася памылка пры стварэнні групы карыстачоў %s

en: Updated user group %s
be: Група карыстачоў %s абноўлена

en: Error occurred during update of user group %s
be: Адбылася памылка пры абнаўленні групы карыстачоў %s

en: Successfully deleted user group
be: Група карыстачоў паспяхова выдалена

en: An error occurred during deletion of user group
be: Адбылася памылка пры выдаленні групы карыстачоў

en: Target group cannot be the same
be: Мэтавая група не можа быць такі ж

en: User Group permissions updated
be: Прывілеі групы карыстачоў абноўлены

en: Updated permissions
be: Абноўлены прывілеі

en: An error occurred during permissions saving
be: Адбылася памылка пры захаванні прывілеяў

en: Created user %s
be: Карыстач %s створаны

en: Error occurred during creation of user %s
be: Адбылася памылка пры стварэнні карыстача %s

en: User updated successfully
be: Карыстач паспяхова абноўлены

en: Successfully deleted user
be: Карыстач паспяхова выдалены

en: An error occurred during deletion of user
be: Адбылася памылка пры выдаленні карыстача

en: You can't edit this user
be: Вы не можаце рэдагаваць дадзенага карыстача

en: Added IP address %s to user whitelist
be: Дададзены IP %s у белы спіс карыстача

en: An error occurred while adding IP address
be: Адбылася памылка пры захаванні IP

en: Removed IP address from user whitelist
be: Выдалены IP %s з белага спісу карыстача

en: IP %s not allowed
be: IP %s заблакаваны

en: You need to be a registered user to perform this action
be: Вы павінны быць зарэгістраваным карыстачом, каб выканаць гэта дзеянне

en: You need to be signed in to view this page
be: Старонка даступная толькі аўтарызаваным карыстачам

en: Repository not found in the filesystem
be: Рэпазітар не знойдзены на файлавай сістэме

en: Changeset not found
be: Набор змен не знойдзены

en: Binary file
be: Двайковы файл

en: Changeset was too big and was cut off, use diff menu to display this diff
be: Набор змены апынуўся занадта вялікімі і быў падрэзаны, выкарыстоўвайце меню параўнання для паказу выніку параўнання

en: No changes detected
be: Змен не выяўлена

en: Deleted branch: %s
be: Выдалена галінка: %s

en: Created tag: %s
be: Створаны тэг: %s

en: Show all combined changesets %s->%s
be: Паказаць адрозненні разам %s->%s

en: compare view
be: параўнанне

en: and
be: і

en: %s more
be: на %s больш

en: revisions
be: версіі

en: fork name %s
be: імя форка %s

en: Pull request #%s
be: Pull-запыт #%s

en: [deleted] repository
be: [выдалены] рэпазітар

en: [created] repository
be: [створаны] рэпазітар

en: [created] repository as fork
be: [створаны] рэпазітар як форк

en: [forked] repository
be: [форкнуты] рэпазітар

en: [updated] repository
be: [абноўлены] рэпазітар

en: [downloaded] archive from repository
be: [загружаны] архіў з рэпазітара

en: [delete] repository
be: [выдалены] рэпазітар

en: [created] user
be: [створаны] карыстач

en: [updated] user
be: [абноўлены] карыстач

en: [created] user group
be: [створана] група карыстачоў

en: [updated] user group
be: [абноўлена] група карыстачоў

en: [commented] on revision in repository
be: [каментар] да рэвізіі ў рэпазітары

en: [commented] on pull request for
be: [пракаменціравана] у запыце на занясенне змен для

en: [closed] pull request for
be: [зачынены] Pull-запыт для

en: [pushed] into
be: [адпраўлена] у

en: [committed via Kallithea] into repository
be: [занесены змены з дапамогай Kallithea] у рэпазітары

en: [pulled from remote] into repository
be: [занесены змены з выдаленага рэпазітара] у рэпазітар

en: [pulled] from
be: [занесены змены] з

en: [started following] repository
be: [дададзены ў назіранні] рэпазітар

en: [stopped following] repository
be: [выдалены з назірання] рэпазітар

en:  and %s more
be:  і на %s больш

en: No Files
be: Файлаў няма

en: new file
be: новы файл

en: mod
be: зменены

en: del
be: выдалены

en: rename
be: пераназваны

en: %s repository is not mapped to db perhaps it was created or renamed from the filesystem please run the application again in order to rescan repositories
be: Рэпазітар %s адсутнічае ў базе дадзеных; магчыма, ён быў створаны ці пераназваны з файлавай сістэмы. Калі ласка, перазапусціце прыкладанне для сканавання рэпазітароў

en: %d year | %d years
be[0]: %d год
be[1]: %d гадоў
be[2]: %d гады

en: %d month | %d months
be[0]: %d месяц
be[1]: %d месяца
be[2]: %d месяцаў

en: %d day | %d days
be[0]: %d дзень
be[1]: %d дня
be[2]: %d дзён

en: %d hour | %d hours
be[0]: %d гадзіна
be[1]: %d гадзін
be[2]: %d гадзіны

en: %d minute | %d minutes
be[0]: %d хвіліна
be[1]: %d хвіліны
be[2]: %d хвілін

en: %d second | %d seconds
be[0]: %d секунды
be[1]: %d секунды
be[2]: %d секунды

en: in %s
be: у %s

en: %s ago
be: %s назад

en: in %s and %s
be: у %s і %s

en: %s and %s ago
be: %s і %s назад

en: just now
be: прама цяпер

en: Repository no access
be: Рэпазітар - няма доступу

en: Repository read access
be: Рэпазітар - доступ на чытанне

en: Repository write access
be: Рэпазітар - доступ на запіс

en: Repository admin access
be: Рэпазітар - адміністраванне

en: Repository Group no access
be: Група Рэпазітароў - няма доступу

en: Repository Group read access
be: Група Рэпазітароў - доступ на чытанне

en: Repository Group write access
be: Група Рэпазітароў - доступ на запіс

en: Repository Group admin access
be: Група Рэпазітароў - адміністраванне

en: Kallithea Administrator
be: Адміністратар Kallithea

en: Repository creation disabled
be: Стварэнне рэпазітароў адключана

en: Repository creation enabled
be: Стварэнне рэпазітароў уключана

en: Repository forking disabled
be: Магчымасць ствараць форк рэпазітара адключана

en: Repository forking enabled
be: Магчымасць ствараць форк рэпазітара ўключана

en: Register disabled
be: Рэгістрацыя адключана

en: Register new user with Kallithea with manual activation
be: Рэгістрацыя новага карыстача ў Kallithea з ручной актывацыяй

en: Register new user with Kallithea with auto activation
be: Рэгістрацыя новага карыстача ў Kallithea з аўтаматычнай актывацыяй

en: Not Reviewed
be: Не прагледжана

en: Approved
be: Ухвалена

en: Rejected
be: Адхілена

en: Under Review
be: На разглядзе

en: top level
be: верхні ўзровень

en: Repository group no access
be: Група Рэпазітароў - няма доступу

en: Repository group read access
be: Група рэпазітароў - доступ на чытанне

en: Repository group write access
be: Група рэпазітароў - доступ на запіс

en: Repository group admin access
be: Група рэпазітароў - адміністраванне

en: User group no access
be: Група карыстачоў - няма доступу

en: User group read access
be: Група карыстачоў - доступ на чытанне

en: User group write access
be: Група карыстачоў - доступ на запіс

en: User group admin access
be: Група карыстачоў - адміністраванне

en: Repository Group creation disabled
be: Стварэнне груп рэпазітароў адключана

en: Repository Group creation enabled
be: Стварэнне груп рэпазітароў уключана

en: User Group creation disabled
be: Стварэнне груп карыстачоў адключана

en: User Group creation enabled
be: Стварэнне груп карыстачоў уключана

en: Registration disabled
be: Рэгістрацыя адключана

en: User Registration with manual account activation
be: Рэгістрацыя карыстача з ручной актывацыяй уліковага запісу

en: User Registration with automatic account activation
be: Рэгістрацыя карыстача з аўтаматычнай актывацыяй

en: on line %s
be: на радку %s

en: [Mention]
be: [Згадванне]

en: Please enter a login
be: Калі ласка, увядзіце лагін

en: Enter a value %(min)i characters long or more
be: Увядзіце значэнне даўжынёй не меней %(min)i знакаў

en: Please enter a password
be: Калі ласка, увядзіце пароль

en: Enter %(min)i characters or more
be: Увядзіце не меней %(min)i знакаў

en: Name must not contain only digits
be: Імя не можа ўтрымліваць толькі лічбы

en: %(user)s commented on changeset at %(when)s
be: %(user)s пакінуў каментар да набору змен %(when)s

en: %(user)s sent message at %(when)s
be: %(user)s адправіў паведамленне %(when)s

en: %(user)s mentioned you at %(when)s
be: %(user)s згадаў вас %(when)s

en: %(user)s registered in Kallithea at %(when)s
be: %(user)s зарэгістраваўся ў Kallithea %(when)s

en: %(user)s opened new pull request at %(when)s
be: %(user)s адкрыў новы pull-запыт %(when)s

en: %(user)s commented on pull request at %(when)s
be: %(user)s пакінуў каментар да pull-запыту %(when)s

en: New user %(new_username)s registered
be: Новы карыстач "%(new_username)s" зарэгістраваны

en: Closing
be: Зачынены

en: %(user)s wants you to review pull request #%(pr_id)s: %(pr_title)s
be: %(user)s просіць вас разгледзець pull request #%(pr_id)s: %(pr_title)s

en: latest tip
be: апошняя версія

en: New user registration
be: Рэгістрацыя новага карыстача

en: You can't Edit this user since it's crucial for entire application
be: Вы не можаце рэдагаваць карыстача, паколькі гэта крытычна для працы ўсяго прыкладання

en: You can't remove this user since it's crucial for entire application
be: Вы не можаце выдаліць карыстача, паколькі гэта крытычна для працы ўсяго прыкладання

en: User "%s" still owns %s repositories and cannot be removed. Switch owners or remove those repositories: %s
be: Карыстач "%s" усё яшчэ з'яўляецца ўладальнікам %s рэпазітароў і таму не можа быць выдалены. Зменіце ўладальніка ці выдаліце гэтыя рэпазітары: %s

en: User "%s" still owns %s repository groups and cannot be removed. Switch owners or remove those repository groups: %s
be: Карыстач "%s" усё яшчэ з'яўляецца ўладальнікам %s груп рэпазітароў і таму не можа быць выдалены. Зменіце ўладальніка ці выдаліце дадзеныя групы: %s

en: User "%s" still owns %s user groups and cannot be removed. Switch owners or remove those user groups: %s
be: Карыстач "%s" усё яшчэ з'яўляецца ўладальнікам %s груп карыстачоў і таму не можа быць выдалены. Зменіце ўладальніка ці выдаліце дадзеныя групы: %s

en: Password reset link
be: Спасылка скіду пароля

en: Your new password
be: Ваш новы пароль

en: Your new Kallithea password:%s
be: Ваш новы пароль ад Kallithea: %s

en: Value cannot be an empty list
be: Значэнне не можа быць пустым спісам

en: Username "%(username)s" already exists
be: Карыстач з імем "%(username)s" ужо існуе

en: Username "%(username)s" is forbidden
be: Імя "%(username)s" адхілена

en: Username may only contain alphanumeric characters underscores, periods or dashes and must begin with alphanumeric character or underscore
be: Імя карыстача можа ўтрымоўваць толькі літары, лічбы, знакі падкрэслення, кропкі і працяжнік; а гэтак жа павінна пачынацца з літары, лічбы або са знака падкрэслення

en: Username %(username)s is not valid
be: Імя "%(username)s" недапушчальна

en: Invalid user group name
be: Няслушнае імя групы карыстачоў

en: User group "%(usergroup)s" already exists
be: Група карыстачоў "%(usergroup)s" ужо існуе

en: user group name may only contain alphanumeric characters underscores, periods or dashes and must begin with alphanumeric character
be: імя групы карыстачоў можа ўтрымоўваць толькі літары, лічбы, знакі падкрэслення, кропкі і працяжнік; а гэтак жа павінна пачынацца з літары ці лічбы

en: Cannot assign this group as parent
be: Немагчыма выкарыстоўваць гэту групу як бацькоўскую

en: Group "%(group_name)s" already exists
be: Група "%(group_name)s" ужо існуе

en: Repository with name "%(group_name)s" already exists
be: Рэпазітар з  імем "%(group_name)s" ужо існуе

en: Invalid characters (non-ascii) in password
be: Недапушчальныя знакі (не ascii) у паролі

en: Invalid old password
be: Няслушна зададзены стары пароль

en: Passwords do not match
be: Паролі не супадаюць

en: invalid password
be: няслушны пароль

en: invalid user name
be: няслушнае імя карыстача

en: Your account is disabled
be: Ваш акаўнт выключаны

en: Repository name %(repo)s is disallowed
be: Імя рэпазітара %(repo)s забаронена

en: Repository named %(repo)s already exists
be: Рэпазітар %(repo)s ужо існуе

en: Repository "%(repo)s" already exists in group "%(group)s"
be: Рэпазітар "%(repo)s" ужо існуе ў групе "%(group)s"

en: Repository group with name "%(repo)s" already exists
be: Група рэпазітароў "%(repo)s" ужо існуе

en: invalid clone URL
be: няслушны URL для кланавання

en: Invalid clone URL, provide a valid clone http(s)/svn+http(s)/ssh URL
be: Няслушны URL кланаванні, падайце карэктны URL для кланавання ў фармаце http(s)/svn+http(s)/ssh

en: Fork has to be the same type as parent
be: Тып форка будзе супадаць з бацькоўскім

en: You don't have permissions to create repository in this group
be: У вас недастаткова мае рацыю для стварэння рэпазітароў у гэтай групе

en: no permission to create repository in root location
be: недастаткова мае рацыю для стварэння рэпазітара ў каранёвым каталогу

en: You don't have permissions to create a group in this location
be: У Вас недастаткова прывілеяў для стварэння групы ў гэтым месцы

en: This username or user group name is not valid
be: Дадзенае імя карыстача ці групы карыстачоў недапушчальна

en: This is not a valid path
be: Гэты шлях хібны

en: This e-mail address is already taken
be: Гэты E-mail ужо заняты

en: e-mail "%(email)s" does not exist.
be: "%(email)s" не існуе.

en: The LDAP Login attribute of the CN must be specified - this is the name of the attribute that is equivalent to "username"
be: Для ўваходу па LDAP павінна быць паказана значэнне атрыбута CN - гэта эквівалент імя карыстача

en: Revisions %(revs)s are already part of pull request or have set status
be: Рэвізіі %(revs)s ужо ўключаны ў pull-request ці маюць усталяваны статус

en: Please enter a valid IPv4 or IPv6 address
be: Калі ласка, увядзіце існы IPv4 ці IPv6 адрас

en: The network size (bits) must be within the range of 0-32 (not %(bits)r)
be: Значэнне маскі падсеткі павінна быць у межах ад 0 да 32 (%(bits)r - няслушна)

en: Key name can only consist of letters, underscore, dash or numbers
be: Ключавое імя можа толькі складацца з літар, знака падкрэслення, працяжнік ці лікаў

en: Filename cannot be inside a directory
be: Файла няма ў каталогу

en: About
be: Пра праграму

en: Dashboard
be: Панэль кіравання

en: quick filter...
be: фільтр...

en: repositories
be: рэпазітары

en: Add Repository
be: Дадаць рэпазітар

en: Add Repository Group
be: Дадаць групу рэпазітароў

en: You have admin right to this group, and can edit it
be: Вы маеце адміністратарскія правы на гэту групу і можаце рэдагаваць яе

en: Edit Repository Group
be: Змяніць групу рэпазітароў

en: Group Name
be: Імя групы

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Last Change
be: Апошняя змена

en: Tip
be: Стан

en: Owner
be: Уладальнік

en: Click to sort ascending
be: Па ўзрастанні

en: Click to sort descending
be: Па змяншэнні

en: No repositories found.
be: Рэпазітары не знойдзены.

en: Data error.
be: Памылка дадзеных.

en: Loading...
be: Загрузка...

en: Log In
be: Увайсці

en: Log In to %s
be: Увайсці ў %s

en: Username
be: Імя карыстача

en: Password
be: Пароль

en: Remember me
be: Запомніць

en: Sign In
be: Увайсці

en: Forgot your password ?
be: Забыліся пароль?

en: Don't have an account ?
be: Няма акаўнта?

en: Password Reset
be: Скід пароля

en: Reset Your Password to %s
be: Забыліся пароль для %s?

en: Reset Your Password
be: Скінуць Ваш пароль

en: Email Address
be: Паштовы адрас

en: Captcha
be: Капча

en: Send Password Reset Email
be: Паслаць спасылку скіду пароля

en: Password reset link will be sent to the email address matching your username.
be: Спасылка для скіду пароля была адпраўлена на адпаведны e-mail.

en: Sign Up
be: Рэгістрацыя

en: Sign Up to %s
be: Рэгістра на %s

en: Re-enter password
be: Паўторыце пароль

en: First Name
be: Імя

en: Last Name
be: Прозвішча

en: Email
be: E-mail

en: Please wait for an administrator to activate your account.
be: Калі ласка, пачакайце, пакуль адміністратар пацвердзіць Вашу рэгістрацыю.

en: There are no branches yet
be: Галінкі яшчэ не створаны

en: Closed Branches
be: Зачыненыя галінкі

en: There are no tags yet
be: Пазнакі адсутнічаюць

en: There are no bookmarks yet
be: Закладак яшчэ няма

en: Admin Journal
be: Часопіс адміністратара

en: journal filter...
be: Фільтр часопіса...

en: Filter
be: Адфільтраваць

en: %s Entry | %s Entries
be[0]: %s запіс
be[1]: %s запісаў
be[2]: %s запісы

en: Action
be: Дзеянне

en: Repository
be: Рэпазітар

en: Date
be: Дата

en: From IP
be: З IP

en: No actions yet
be: Дзеянні яшчэ не вырабляліся

en: Authentication Settings
be: Налады аўтэнтыфікацыі

en: Authentication
be: Аўтэнтыфікацыя

en: Authentication Plugins
be: Убудовы аўтэнтыфікацыі

en: Enabled Plugins
be: Уключаныя ўбудовы

en: Comma separated list of plugins. Order of plugins is also order in which Kallithea will try to authenticate user
be: Спіс убудоў, падзеленых коскі. Kallithea будзе спрабаваць аўтэнтыфікаваць карыстача ў парадку ўказання ўбудоў

en: Available built-in plugins
be: Даступныя ўбудаваныя ўбудовы

en: enabled
be: уключана

en: disabled
be: адключана

en: Plugin
be: Убудова

en: Save
be: Захаваць

en: Repository Defaults
be: Значэнні па змаўчанні

en: Defaults
be: Значэнні па змаўчанні

en: Type
be: Тып

en: Private repository
be: Прыватны рэпазітар

en: Private repositories are only visible to people explicitly added as collaborators.
be: Прыватныя рэпазітары бачныя толькі іх удзельнікам.

en: Enable statistics
be: Уключыць статыстыку

en: Enable statistics window on summary page.
be: Уключыць акно статыстыкі на старонцы «Агульныя звесткі».

en: Enable downloads
be: Уключыць спампоўку

en: Enable download menu on summary page.
be: Уключыць меню спампоўкі на старонцы «Агульныя звесткі».

en: Enable locking
be: Уключыць блакаванне

en: Enable lock-by-pulling on repository.
be: Уключыць аўтаблакоўку для рэпазітара.

en: Edit Gist
be: Праўка gist-запісы

en: Gist description ...
be: Апісанне...

en: Expires
be: Мінае

en: never
be: ніколі

en: Update Gist
be: Абнавіць

en: Cancel
be: Адмена

en: Private Gists for User %s
be: Прыватная gist-запіс для карыстача %s

en: Public Gists for User %s
be: Публічная gist-запіс для карыстача %s

en: Public Gists
be: Публічныя gist-запісы

en: Create New Gist
be: Стварыць новую gist-запіс

en: Created
be: Створана

en: There are no gists yet
be: Gist-запісы адсутнічаюць

en: Reset
be: Скід

en: Delete
be: Выдаліць

en: Confirm to delete this Gist
be: Пацвердзіце выдаленне гэтай gist-запісы

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Show as Raw
be: Паказаць толькі тэкст

en: created
be: створана

en: Show as raw
be: Паказаць толькі тэкст

en: My Account
be: Мой Акаўнт

en: Profile
be: Профіль

en: API Keys
be: API-ключы

en: My Emails
be: Мае адрасы E-mail

en: My Repositories
be: Мае рэпазітары

en: Watched
be: Прагледжана

en: My Permissions
be: Мае прывілеі

en: Built-in
be: Убудаваны

en: expires
be: мінае

en: Confirm to reset this api key: %s
be: Пацвердзіце скід гэтага API-ключа: %s

en: reset
be: cкінуць

en: Confirm to remove this api key: %s
be: Пацвердзіце выдаленне гэтага API-ключа: %s

en: remove
be: выдаліць

en: Add
be: Дадаць

en: Primary
be: Асноўны

en: delete
be: выдаліць

en: Confirm to delete this email: %s
be: Пацвердзіце выдаленне E-mail: %s

en: No additional emails specified.
be: Дадатковыя адрасы e-mail не пазначаны.

en: New email address
be: Новы E-mail

en: Change Your Account Password
be: Змена пароля

en: Current password
be: Бягучы пароль

en: New password
be: Новы пароль

en: Confirm new password
be: Пацвердзіце новы пароль

en: Change your avatar at
be: Зменіце аватар праз сайт

en: Using
be: Выкарыстоўваецца

en: Avatars are disabled
be: Аватары адключаны

en: Missing email, please update your user email address.
be: Не паказаны email. Калі ласка, абновіце ваш email.

en: current IP
be: бягучы IP-адрас

en: Repositories You Own
be: Рэпазітары, дзе Вы — уладальнік

en: No records found.
be: Запісы не знойдзены.

en: Repositories You are Watching
be: Рэпазітары, за якімі Вы назіраеце

en: My Notifications
be: Мае апавяшчэнні

en: All
be: Усё

en: Comments
be: Каментары

en: Pull Requests
be: Pull-запыты

en: Mark All Read
be: Адзначыць усё як прачытаныя

en: No notifications here yet
be: Апавяшчэнняў няма

en: Show Notification
be: Паказаць апавяшчэнне

en: Notifications
be: Апавяшчэнні

en: Permissions Administration
be: Кіраванне прывілеямі

en: Permissions
be: Прывілеі

en: Global
be: Глабальныя

en: IP Whitelist
be: Белы спіс IP

en: Overview
be: Агляд

en: Anonymous access
be: Ананімны доступ

en: All default permissions on each repository will be reset to chosen permission, note that all custom default permission on repositories will be lost
be: Абраныя прывілеі будуць усталяваны па змаўчанні для кожнага рэпазітара. Улічыце, што раней усталяваныя прывілеі па змаўчанні будуць скінуты

en: Overwrite existing settings
be: Перазапісаць існыя налады

en: Repository group
be: Група рэпазітароў

en: All default permissions on each repository group will be reset to chosen permission, note that all custom default permission on repository groups will be lost
be: Абраныя прывілеі будуць усталяваны па змаўчанні для кожнай групы рэпазітароў. Улічыце, што раней усталяваныя прывілеі па змаўчанні для груп рэпазітароў будуць скінуты

en: User group
be: Група карыстачоў

en: All default permissions on each user group will be reset to chosen permission, note that all custom default permission on repository groups will be lost
be: Абраныя прывілеі будуць усталяваны па змаўчанні для кожнай групы карыстачоў. Улічыце, што раней усталяваныя прывілеі па змаўчанні для груп карыстачоў будуць скінуты

en: Repository creation
be: Стварэнне рэпазітара

en: User group creation
be: Стварэнне груп карыстачоў

en: Repository forking
be: Стварэнне форка рэпазітара

en: Registration
be: Рэгістрацыя

en: External auth account activation
be: Актывацыя іншага ўліковага запісу

en: Default IP Whitelist for All Users
be: Белы спіс IP для ўсіх карыстачоў

en: Confirm to delete this ip: %s
be: Пацвердзіце выдаленне IP %s

en: All IP addresses are allowed.
be: Дазволены любыя IP-адрасы.

en: New IP address
be: Новы IP-адрас

en: Default User Permissions Overview
be: Агляд мае рацыю карыстачоў па змаўчанні

en: Repository Groups
be: Групы рэпазітароў

en: Group name
be: Імя групы

en: Group parent
be: Бацькоўская група

en: %s Repository Group Settings
be: Налады групы рэпазітароў %s

en: Add Child Group
be: Дадаць падгрупу

en: Settings
be: Налады

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Repository Group: %s
be: Група рэпазітароў: %s

en: Top level repositories
be: Рэпазітары верхняга ўзроўню

en: Created on
be: Створана

en: Confirm to delete this group: %s with %s repository | Confirm to delete this group: %s with %s repositories
be[0]: Пацвердзіце выдаленне групы %s, утрымоўвалай %s рэпазітар
be[1]: Пацвердзіце выдаленне групы %s, утрымоўвалай %s рэпазітара
be[2]: Пацвердзіце выдаленне групы %s, утрымоўвалай %s рэпазітароў

en: Delete this repository group
be: Выдаліць гэту групу рэпазітароў

en: none
be: нічога

en: read
be: чытаць

en: write
be: запісваць

en: admin
be: адміністратар

en: default
be: па змаўчанні

en: revoke
be: адклікаць

en: Add new
be: Дадаць новы

en: apply to children
be: дастасаваць да даччыным

en: Both
be: Абедзьве

en: Enable lock-by-pulling on group. This option will be applied to all other groups and repositories inside
be: Уключыць аўтаблакоўку для групы. Гэта опцыя будзе ўжыта да ўсіх даччыных груп і рэпазітарам

en: Remove this group
be: Выдаліць гэту групу

en: Confirm to delete this group
be: Пацвердзіце выдаленне гэтай групы карыстачоў

en: Home
be: Дахаты

en: with
be: з

en: Repository Groups Administration
be: Адміністраванне груп рэпазітароў

en: Number of Top-level Repositories
be: Лік рэпазітароў верхняга ўзроўня

en: Import existing repository ?
be: Імпартаваць існы рэпазітар?

en: Clone from
be: Кланаваць з

en: Optional URL from which repository should be cloned.
be: Апцыянальны URL, з якога патрабуецца скланаваць рэпазітар.

en: Keep it short and to the point. Use a README file for longer descriptions.
be: Кароткае і асэнсаванае. Для разгорнутага апісання выкарыстоўвайце файл README.

en: Optionally select a group to put this repository into.
be: Апцыянальна абраць групу, у якую змясціць дадзены рэпазітар.

en: Type of repository to create.
be: Тып стваранага рэпазітара.

en: Landing revision
be: Рэвізія для выгрузкі

en: %s Creating Repository
be: Стварэнне рэпазітара %s

en: Creating repository
be: Стварэнне рэпазітара

en: %s Repository Settings
be: Налады рэпазітара %s

en: Extra Fields
be: Дадатковыя палі

en: Caches
be: Кэшы

en: Remote
be: Выдалены

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Parent
be: Бацькоўская група

en: Set
be: Набор

en: Manually set this repository as a fork of another from the list.
be: Уручную зрабіць гэты рэпазітар форкам абранага са спісу.

en: Public Journal Visibility
be: Доступ да публічнага часопіса

en: Remove from public journal
be: Выдаліць з агульнадаступнага часопіса

en: Add to Public Journal
be: Дадаць у публічны часопіс

en: All actions done in this repository will be visible to everyone in the public journal.
be: Усе выконваемыя з гэтым рэпазітаром дзеянні будуць адлюстроўвацца ў публічным часопісе.

en: Change Locking
be: Уключыць блакаванне

en: Confirm to unlock repository.
be: Пацвердзіце здыманне блакавання з рэпазітара.

en: Unlock Repository
be: Разблакаваць рэпазітар

en: Confirm to lock repository.
be: Пацвердзіце блакаванне рэпазітара.

en: Lock Repository
be: Заблакаваць рэпазітар

en: Repository is not locked
be: Рэпазітар не заблакаваны

en: Confirm to delete this repository: %s
be: Пацвердзіце выдаленне гэтага рэпазітара: %s

en: Delete this Repository
be: Выдаліць гэты рэпазітар

en: This repository has %s fork | This repository has %s forks
be[0]: Дадзены рэпазітар мае %s копію
be[1]: Дадзены рэпазітар мае %s копіі
be[2]: Дадзены рэпазітар мае %s дзід

en: Detach forks
be: Адлучыць fork'і

en: Delete forks
be: Выдаліць fork'і

en: Invalidate Repository Cache
be: Скінуць кэш рэпазітара

en: Confirm to invalidate repository cache.
be: Пацвердзіце скід кэша.

en: Manually invalidate cache for this repository. On first access, the repository will be cached again.
be: Ручны скід кэша рэпазітара. Пры першым доступе кэш адновіцца.

en: List of Cached Values
be: Спіс кэшаваных значэнняў

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Key
be: Ключ

en: Active
be: Актыўны

en: Confirm to delete this field: %s
be: Пацвердзіце выдаленне гэтага поля: %s

en: New field key
be: Ключ

en: New field label
be: Імя поля

en: Enter short label
be: Увядзіце кароткае імя поля

en: New field description
be: Апісанне поля

en: Enter description of a field
be: Увядзіце апісанне поля

en: Extra fields are disabled.
be: Дадатковыя палі адключаны.

en: private repository
be: прыватны рэпазітар

en: Remote URL
be: Спасылка для кланавання

en: Pull Changes from Remote Location
be: Атрымаць змены з выдаленага боку

en: Confirm to pull changes from remote side.
be: Пацвердзіце спампоўку змен.

en: Non-changeable id
be: Нязменлівы id

en: What is that?
be: Што гэта?

en: Clone URL
be: Спасылка для кланавання

en: edit
be: рэдагаваць

en: new value
be: новае значэнне

en: Default revision for files page, downloads, whoosh and readme
be: Рэвізія па змаўчанні, з якой будзе вырабляцца выгрузка файлаў пры спампоўцы

en: Change owner of this repository.
be: Змяніць уладальніка рэпазітара.

en: Reset Statistics
be: Скід статыстыкі

en: Confirm to remove current statistics.
be: Пацвердзіце скід статыстыкі.

en: Repositories Administration
be: Адміністраванне рэпазітароў

en: State
be: Стан

en: Settings Administration
be: Адміністраванне налад

en: Hooks
be: Хукі

en: Full Text Search
be: Паўнатэкставы пошук

en: System Info
be: Інфармацыя пра сістэму

en: SMTP server
be: SMTP-сервер

en: Send test email to
be: Адаслаць тэставае паведамленне на

en: Send
be: Адправіць

en: Site branding
be: Брэндынг сайта

en: HTTP authentication realm
be: Прывітанне для HTTP-аўтэнтыфікацыі

en: Save Settings
be: Захаваць налады

en: Custom Hooks
be: Карыстацкія хуки

en: Failed to remove hook
be: Не атрымалася выдаліць хук

en: Rescan option
be: Опцыі перасканіравання

en: Destroy old data
be: Знішчыць усе дадзеныя

en: Invalidate cache for all repositories
be: Скінуць кэш для ўсіх рэпазітароў

en: Check this to reload data and clear cache keys for all repositories.
be: Скінуць кэш для ўсіх рэпазітароў.

en: Index build option
be: Опцыі стварэння індэксу

en: Build from scratch
be: Зборка з нуля

en: Reindex
be: Перабудаваць індэкс

en: check for updates
be: праверыць наяўнасць абнаўленняў

en: Platform
be: Платформа

en: Git version
be: Версія Git

en: Checking for updates...
be: Праверка абнаўленняў...

en: Web
be: Вэб

en: Require SSL for vcs operations
be: Запытваць SSL для аперацый з VCS

en: Show repository size after push
be: Паказваць памер рэпазітара пасля адпраўкі

en: Log user push commands
be: Лагіраваць карыстацкія каманды адпраўкі

en: Log user pull commands
be: Лагіраваць карыстацкія каманды атрымання

en: Update repository after push (hg update)
be: Абнаўляць рэпазітар пасля адпраўкі (hg update)

en: Mercurial extensions
be: Пашырэнні Mercurial

en: Enable largefiles extension
be: Уключыць падтрымку вялікіх файлаў

en: Enable hgsubversion extension
be: Уключыць падтрымку hgsubversion

en: Location of repositories
be: Месцазнаходжанне рэпазітароў

en: Click to unlock. You must restart Kallithea in order to make this setting take effect.
be: Націсніце для разблакавання. Змены набудуць моц пасля перазагрузкі Kallithea.

en: General
be: Галоўнае

en: Use repository extra fields
be: Выкарыстоўваць дадатковыя палі ў рэпазітарах

en: Allows storing additional customized fields per repository.
be: Дазваляе захоўваць дадатковыя палі ў рэпазітарах.

en: Show Kallithea version
be: Адлюстроўваць версію Kallithea

en: Shows or hides a version number of Kallithea displayed in the footer.
be: Паказвае або хавае нумар версіі Kallithea ў ніжняй частцы старонкі.

en: Use Gravatars in Kallithea
be: Выкарыстоўваць Gravatars у Kallithea

en: Dashboard items
be: Элементы панэлі

en: Number of items displayed in the main page dashboard before pagination is shown.
be: Колькасць элементаў, што паказваюцца на галоўнай старонцы панэлі кіравання перад паказам нумарацыі старонак.

en: Icons
be: Абразкі

en: Show public repo icon on repositories
be: Паказваць абразкі публічных рэпазітароў

en: Show private repo icon on repositories
be: Паказваць абразкі прыватных рэпазітароў

en: Show public/private icons next to repository names.
be: Паказваць абразкі публічных рэпазітароў.

en: Meta-Tagging
be: Метатэгіраванне

en: Add user group
be: Дадаць групу карыстачоў

en: User Groups
be: Групы карыстальнікаў

en: Add User Group
be: Дадаць групу карыстальнікаў

en: Short, optional description for this user group.
be: Кароткае дадатковае апісанне для гэтай групы карыстальнікаў.

en: Default permissions
be: Стандартныя прывілеі

en: Members
be: Удзельнікі

en: Confirm to delete this user group: %s
be: Пацвердзіце выдаленне наступнай групы карыстачоў: %s

en: Delete this user group
be: Выдаліць гэтую групу карыстальнікаў

en: No members yet
be: Няма ўдзельнікаў

en: Chosen group members
be: Абраныя ўдзельнікі групы

en: Available members
be: Даступныя ўдзельнікі

en: User Groups Administration
be: Адміністраванне груп карыстачоў

en: user groups
be: групы карыстальнікаў

en: Add user
be: Дадаць карыстача

en: Users
be: Карыстачы

en: Add User
be: Дадаць карыстача

en: Password confirmation
be: Пацверджанне пароля

en: Default Permissions
be: Стандартныя прывілеі

en: User: %s
be: Карыстальнік: %s

en: Last Login
be: Апошні ўваход

en: Confirm to delete this user: %s
be: Пацвердзіце выдаленне карыстача %s

en: Delete this user
be: Выдаліць гэтага карыстальніка

en: Missing email, please update this user email address.
be: Не паказаны email. Калі ласка, абнавіце email карыстальніка.

en: New password confirmation
be: Пацвердзіце новы пароль

en: Users Administration
be: Адміністраванне карыстачоў

en: Server instance: %s
be: Асобнік сервера: %s

en: Support
be: Падтрымка

en: Create Fork
be: Стварыць форк

en: Summary
be: Агульныя звесткі

en: Changelog
be: Гісторыя змен

en: Files
be: Файлы

en: Switch To
be: Пераключыцца на

en: Options
be: Опцыі

en: Compare Fork
be: Параўнаць форк

en: Compare
be: Параўнаць

en: Search
be: Пошук

en: Unlock
be: Разблакаваць

en: Lock
be: Заблакаваць

en: Follow
be: Назіраць

en: Unfollow
be: Не назіраць

en: Fork
be: Форк

en: Create Pull Request
be: Стварыць Pull запыт

en: Show Pull Requests for %s
be: Паказаць pull-запыты для %s

en: Show recent activity
be: Паказаць апошнюю актыўнасць

en: Journal
be: Часопіс

en: Public journal
be: Агульнадаступны часопіс

en: Show public gists
be: Паказаць публічныя запісы

en: Gists
be: Gist

en: All Public Gists
be: Усе публічныя Gist-запісы

en: My Public Gists
be: Мае публічныя Gist-запісы

en: My Private Gists
be: Мае прыватныя Gist-запісы

en: Search in repositories
be: Пошук па рэпазітарах

en: My Pull Requests
be: Мае Pull-запыты

en: Not Logged In
be: Не аўтарызаваны

en: Login to Your Account
be: Аўтарызавацца

en: Forgot password ?
be: Забыліся пароль?

en: Log Out
be: Выйсце

en: No matches found
be: Супадзенняў не знойдзена

en: Keyboard shortcuts
be: Гарачыя клавішы

en: Create repositories
be: Стварыць рэпазітары

en: Select this option to allow repository creation for this user
be: Опцыя дазваляе карыстачу ствараць рэпазітары

en: Create user groups
be: Ствараць групы карыстачоў

en: Select this option to allow user group creation for this user
be: Опцыя дазваляе карыстачу ствараць групы карыстачоў

en: Fork repositories
be: Ствараць fork ад рэпазітароў

en: Select this option to allow repository forking for this user
be: Абярыце гэту опцыю каб дазволіць дадзенаму карыстачу ствараць fork'і рэпазітароў

en: show
be: паказа́ць

en: No permissions defined yet
be: Прывілеі яшчэ не прызначаны

en: Permission
be: Прывілей

en: Edit Permission
be: Змяніць прывілеі

en: Add Another Comment
be: Дадаць яшчэ адзін каментар

en: Stop following this repository
be: Адмяніць назіранне за рэпазітаром

en: Start following this repository
be: Назіраць за рэпазітаром

en: Group
be: Група

en: members
be: удзельнікі

en: Loading ...
be: Загрузка...

en: loading ...
be: загрузка...

en: Search truncated
be: Пошук усечаны

en: No matching files
be: Няма супадзенняў

en: Open New Pull Request
be: Стварыць новы pull-запыт

en: Open New Pull Request for Selected Changesets
be: Адкрыць новы pull-request для абраных набораў змен

en: Show Selected Changesets __S &rarr; __E
be: Паказаць абраныя наборы змен: __S &rarr; __E

en: Show Selected Changeset __S
be: Паказаць абраны набор змен: __S

en: Selection Link
be: Спасылка выбару

en: Collapse Diff
be: Згарнуць параўнанне

en: Expand Diff
be: Расчыніць параўнанне

en: Failed to revoke permission
be: Не атрымалася адклікаць прывілеі

en: Confirm to revoke permission for {0}: {1} ?
be: Пацвердзіце выдаленне прывілею для {0}: {1} ?

en: Specify changeset
be: Абраць набор змен

en: %s Bookmarks
be: Закладкі %s

en: Author
be: Аўтар

en: Revision
be: Рэвізія

en: %s Branches
be: Галінкі %s

en: %s Changelog
be: Логі змен %s

en: showing %d out of %d revision | showing %d out of %d revisions
be[0]: Паказана %d з %d рэвізій
be[1]: Паказаны %d з %d рэвізій
be[2]: Паказаны %d з %d рэвізій

en: Show
be: Паказаць

en: Clear selection
be: Ачысціць выбар

en: Go to tip of repository
be: Перайсці на верхавіну рэпазітара

en: Compare fork with %s
be: Параўнаць fork з %s

en: Compare fork with parent repo (%s)
be: Параўнаць форк з бацькоўскім рэпазітаром (%s)

en: Branch filter:
be: Адфільтраваць галінку:

en: Changeset status: %s
    Click to open associated pull request #%s
be: Статут набору змен: %s?
    Клікніце, каб перайсці да адпаведнага pull-request'у #%s

en: Changeset status: %s
be: Статут набору змен: %s

en: Changeset has comments
be: Каментары адсутнічаюць

en: Bookmark %s
be: Закладка %s

en: Tag %s
be: Пазнака %s

en: Branch %s
be: Галінка %s

en: There are no changes yet
be: Змен яшчэ няма

en: Removed
be: Выдалена

en: Changed
be: Зменена

en: Added
be: Дададзена

en: Affected %s files
be: Закранае %s файлаў

en: Age
be: Узрост

en: Refs
be: Спасылкі

en: Add or upload files directly via Kallithea
be: Дадаць ці загрузіць файлы праз Kallithea

en: Add New File
be: Дадаць новы файл

en: Push new repo
be: Адправіць новы рэпазітар

en: Existing repository?
be: Існы рэпазітар?

en: %s Changeset
be: %s Змены

en: Changeset status
be: Статут змен

en: Raw diff
be: Адлюстраваць у фармаце diff

en: Patch diff
be: Ужыць рознаснае выпраўленне (Patch diff)

en: Download diff
be: Запампаваць diff

en: merge
be: звесці

en: Grafted from:
be: Перанесена з:

en: %s file changed | %s files changed
be[0]: %s файл зменены
be[1]: %s файлаў зменена
be[2]: %s файла зменена

en: %s file changed with %s insertions and %s deletions | %s files changed with %s insertions and %s deletions
be[0]: %s файл зменены: %s даданне, %s выдаленне
be[1]: %s файла зменена: %s даданні, %s выдаленні
be[2]: %s файлаў зменена: %s даданняў, %s выдаленняў

en: Show full diff anyway
be: Паказаць поўны diff

en: no revisions
be: няма рэвізій

en: Status change from pull request
be: Змена статусу

en: No title
be: Няма загалоўка

en: Comment from pull request
be: Каментар у pull-запыце

en: Delete comment?
be: Выдаліць каментар?

en: Commenting on line {1}.
be: Каментар да радка {1}.

en: Comments parsed using %s syntax with %s support.
be: Парсінг каментароў выкананы з выкарыстаннем сінтаксісу %s з падтрымкай %s.

en: Use @username inside this text to notify another user
be: Выкарыстоўвайце @імя_карыстача ў тэксце, каб адправіць абвестку пэўнаму карыстачу

en: Comment preview
be: Папярэдні прагляд каментара

en: Submitting ...
be: Ужыванне...

en: Comment
be: Каментаваць

en: Preview
be: Прадпрагляд

en: You need to be logged in to comment.
be: Вам неабходна аўтарызавацца, каб пакідаць каментары.

en: Login now
be: Аўтарызавацца цяпер

en: Hide
be: Схаваць

en: %d comment | %d comments
be[0]: %d каментар
be[1]: %d каментара
be[2]: %d каментароў

en: %d inline | %d inline
be[0]: %d да радка
be[1]: %d да радкоў
be[2]: %d да радкоў

en: Set changeset status
be: Змяніць статус рэвізіі

en: No change
be: Без змен

en: Close
be: Зачыніць

en: %s Changesets
be: %s Змены

en: Files affected
be: Закранутыя файлы

en: Show full diff for this file
be: Паказаць поўны diff для гэтага файла

en: Show full side-by-side diff for this file
be: Паказаць поўны diff для гэтага файла

en: Show inline comments
be: Паказаць каментары ў радках

en: Deleted
be: Выдалены

en: Renamed
be: Пераназваны

en: No changesets
be: Няма змен

en: Ancestor
be: Продак

en: Show merge diff
be: Паказаць merge diff

en: Common ancestor
be: Агульны продак

en: is
be: адстае на

en: %s changesets
be: %s змен

en: behind
be: ад

en: %s Compare
be: %s Параўнаць

en: Compare Revisions
be: Параўнаць рэвізіі

en: Showing %s commit | Showing %s commits
be[0]: Паказаць %s commit
be[1]: Паказаць %s commit'а
be[2]: Паказаць %s commit'аў

en: No files
be: Няма файлаў

en: Show full diff
be: Паказаць поўны diff

en: Mercurial repository
be: Рэпазітар Mercurial

en: Git repository
be: Git рэпазітар

en: Public repository
be: Публічны рэпазітар

en: No changesets yet
be: Змен яшчэ не было

en: Subscribe to %s rss feed
be: Падпісацца на стужку RSS %s

en: Subscribe to %s atom feed
be: Падпісацца на стужку Atom %s

en: Creating
be: Ствараецца

en: Comment from %s on %s changeset %s
be: Каментар ад %s да набору змен %s %s

en: The changeset status was changed to
be: Стан набору змен зменены на

en: This is an automatic notification. Don't reply to this mail.
be: Гэта аўтаматычнае апавяшчэнне. Не адказвайце на гэтае паведамленне.

en: Hello %s
be: Добры дзень, %s

en: We received a request to create a new password for your account.
be: Мы атрымалі запыт на стварэнне новага пароля для вашага акаўнта.

en: You can generate it by clicking following URL
be: Вы можаце нанова згенераваць яго, пяройдучы па наступнай спасылцы

en: Please ignore this email if you did not request a new password .
be: Калі ласка, праігнаруйце дадзенае паведамленне, калі вы не запытвалі новы пароль.

en: %s mentioned you on %s pull request "%s"
be: %s згадаў Вас у каментары да pull-запыту %s "%s"

en: %s requested your review of %s pull request "%s"
be: %s запытаў рэцэнзаванне pull-запыту %s "%s"

en: The comment closed the pull request with status
be: Каментар зачыніў pull-запыт са статусам

en: The comment was made with status
be: Каментар пакінуты са статусам

en: View this user here
be: Падрабязней пра карыстача

en: File diff
be: Параўнанне файлаў

en: %s File Diff
be: Параўнанне файла %s

en: %s Files
be: %s Файлы

en: %s Files Add
be: %s Файлаў дададзена

en: Location
be: Размяшчэнне

en: Enter filename...
be: Увядзіце імя файла...

en: or
be: ці

en: Upload File
be: Адаслаць файл

en: Create New File
be: Стварыць новы файл

en: New file mode
be: Рэжым новага файла

en: Commit Changes
be: Ужыць змены

en: revision
be: рэвізія

en: Previous revision
be: Папярэдняя рэвізія

en: Next revision
be: Наступная рэвізія

en: Follow current branch
be: Адсочваць дадзеную галінку

en: Loading file list...
be: Загружаецца спіс файлаў...

en: Size
be: Памер

en: Mimetype
be: Тып файла

en: Last Revision
be: Апошняя версія

en: Last Modified
be: Апошняя змена

en: Last Committer
be: Аўтар апошняй рэвізіі

en: Delete file
be: Выдаліць файл

en: Edit file
be: Рэдагаваць файл

en: Source
be: Зыходны код

en: Editing file
be: Рэдагаванне файла

en: %s author | %s authors
be[0]: %s аўтар
be[1]: %s аўтараў
be[2]: %s аўтара

en: Show Full History
be: Паказаць ўсю гісторыю

en: Show Authors
be: Паказаць аўтараў

en: Editing binary files not allowed
be: Рэдагаванне бінарных файлаў забаронена

en: Editing files allowed only when on branch head revision
be: Рэдагаванне файлаў дазволена толькі ў HEAD-рэвізіі дадзенай галінкі

en: Binary file (%s)
be: Бінарны файл (%s)

en: File is too big to display
be: Файл занадта вялікай для адлюстравання

en: annotation
be: анатацыя

en: Go Back
be: Вярнуцца

en: No files at given path
be: Па зададзеным шляху файлы адсутнічаюць

en: %s Followers
be: %s Назіральнікі

en: Followers
be: Назіральнікі

en: Started following -
be: Назіраць за рэпазітаром

en: Fork name
be: Імя форка

en: Default revision for files page, downloads, whoosh, and readme.
be: Рэвізія па змаўчанні, з якой будзе вырабляцца выгрузка файлаў пры спампоўцы.

en: Private
be: Прыватны

en: Copy permissions
be: Скапіяваць прывілеі

en: Copy permissions from forked repository
be: Скапіяваць прывілеі з форкнутага рэпазітара

en: Update after clone
be: Абнаўляць пасля кланавання

en: Checkout source after making a clone
be: Спампоўваць зыходнікі пасля стварэння клона

en: %s Forks
be: Форкі %s

en: Forks
be: Адгалінаванні

en: Forked
be: Форкнута

en: There are no forks yet
be: Форкі яшчэ не створаны

en: ATOM journal feed
be: Стужка часопіса ATOM

en: RSS journal feed
be: Стужка часопіса RSS

en: My Repos
be: Мае рэпазітары

en: No entries yet
be: Запісы адсутнічаюць

en: Public Journal
be: Публічны часопіс

en: ATOM public journal feed
be: Агульная стужка часопіса ATOM

en: RSS public journal feed
be: Агульная стужка часопіса RSS

en: New Pull Request
be: Новы pull-запыт

en: Title
be: Загаловак

en: Write a short description on this pull request
be: Напісаць кароткае пісанне па гэтым запыце

en: Changeset flow
be: Струмень змен

en: Origin repository
be: Першапачатковы рэпазітар

en: Destination repository
be: Рэпазітар прызначэння

en: Pull Request Reviewers
be: Рэцэнзенты pull-запытаў

en: No entries
be: Запісы отсуствуют

en: From
be: Ад

en: To
be: Да

en: Latest vote: %s
be: Апошняя адзнака: %s

en: Nobody voted
be: Ніхто не галасаваў

en: You voted: %s
be: Вы прагаласавалі: %s

en: You didn't vote
be: Вы не галасавалі

en: Delete Pull Request
be: Выдаліць pull-запыт

en: Confirm to delete this pull request
be: Пацвердзіце выдаленне гэтага pull-request'а

en: (no title)
be: (няма загалоўка)

en: Closed
be: Зачынена

en: %s Pull Request #%s
be: %s Pull-запыт #%s

en: Pull request #%s from %s#%s
be: Pull-запыты №%s ад %s#%s

en: Still not reviewed by
be: Яшчэ не разгледжаны

en: %d reviewer | %d reviewers
be[0]: %d рэцэнзент
be[1]: %d рэцэнзента
be[2]: %d рэцэнзентаў

en: Pull request was reviewed by all reviewers
be: Запыт на занясенне змен быў разгледжаны ўсімі рэцэнзентамі

en: There are no reviewers
be: Няма рэцэнзентаў

en: on
be: на

en: Target
be: Цэль

en: Pull changes
be: Прыняць змены

en: Created by
be: Створана

en: Update
be: Абнавіць

en: owner
be: уладальнік

en: reviewer
be: рэцэнзент

en: Remove reviewer
be: Выдаліць рэцэнзента

en: Potential Reviewers
be: Патэнцыйныя рэцэнзенты

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Cancel Changes
be: Адмяніць змены

en: %s Pull Requests
be: %s Запыты на занясенне змен

en: Pull Requests from %s'
be: Pull-запыты ад %s

en: Pull Requests to '%s'
be: Pull-запыты для %s

en: Show Pull Requests to %s
be: Паказаць pull-запыты да %s

en: Show Pull Requests from '%s'
be: Паказаць pull-запыты ад %s

en: Search in All Repositories
be: Пошук па ўсіх рэпазітарах

en: Search term
be: Фраза для пошуку

en: Search in
be: Крытэр пошуку

en: File contents
be: Змесціва файлаў

en: Commit messages
be: Паведамленні камітаў

en: File names
be: Імя файла

en: Permission denied
be: Недастаткова мае рацыю

en: %s ATOM feed
be: ATOM стужка рэпазітара %s

en: %s RSS feed
be: RSS стужка рэпазітара %s

en: Enable
be: Уключана

en: Stats gathered:
be: Атрыманая статыстыка:

en: files
be: файлы

en: Show more
be: Паказаць яшчэ

en: commits
be: commit'ы

en: files added
be: файлы дададзены

en: files changed
be: файлы зменены

en: files removed
be: файлы выдалены

en: file added
be: файл выдалены

en: file changed
be: файл зменены

en: file removed
be: файл выдалены

en: %s Summary
be: %s агульныя звесткі

en: Repository locked by %s
be: Рэпазітар заблакаваны %s

en: Repository unlocked
be: Рэпазітар разблакаваны

en: Fork of
be: Форк ад

en: Show by Name
be: Паказаць па імі

en: Show by ID
be: Паказаць па ID

en: Trending files
be: Папулярныя файлы

en: Download
be: Запампаваць

en: There are no downloads yet
be: Спамповак яшчэ няма

en: Downloads are disabled for this repository
be: Спампоўка адключана ў гэтым рэпазітары

en: Download as zip
be: Запампаваць у zip

en: Check this to download archive with subrepos
be: Адзначце для спампоўкі архіва з даччынымі рэпазітарамі

en: with subrepos
be: з даччынымі рэпазітарамі

en: Repository Size
be: Памер рэпазітара

en: Feed
be: Стужка навін

en: Latest Changes
be: Апошнія змены

en: Quick Start
be: Хуткі старт

en: Download %s as %s
be: Запампаваць %s як %s

en: %s Tags
be: %s Пазнак

en: Compare Tags
be: Параўнаць тэгі
