Kallithea 0.3 - en to cs translation catalogue (99 entries)

en: (closed)
cs: (zavřeno)

en: No permission to change status
cs: Změny

en: Successfully deleted pull request %s
cs: Úspěšně aktualizované heslo

en: Such revision does not exist for this repository
cs: Taková revize neexistuje

en: Could not find other repository %s
cs: Prázdný repozitář

en: No response
cs: Neznámá revize %s

en: You don't have permission to view this page
cs: Nemáte oprávnění k zobrazení této stránky

en: Changes on %s repository
cs: Změny na repozitáři %s

en: Click here to add new file
cs: Klikněte pro přidání nového souboru

en: There are no files yet.
cs: Zatím nejsou žádné soubory. %s

en: No changes
cs: Žádné změny

en: Added file via Kallithea
cs: Přidaný soubor přes Kallithea

en: No content
cs: Žádný obsah

en: Downloads disabled
cs: Stahování vypnuto

en: Unknown revision %s
cs: Neznámá revize %s

en: Empty repository
cs: Prázdný repozitář

en: Changesets
cs: Změny

en: Branches
cs: Větve

en: Tags
cs: Tagy

en: Groups
cs: Skupiny

en: Repositories
cs: Repozitáře

en: Branch
cs: Větev

en: Bookmark
cs: Záložka

en: Bad captcha
cs: Špatná captcha

en: Successfully updated password
cs: Úspěšně aktualizované heslo

en: %s (closed)
cs: %s (zavřené)

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: An error occurred during search operation.
cs: Došlo k chybě při vyhledávání.

en: 5 minutes
cs: 5 minut

en: 1 hour
cs: 1 hodina

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Error occurred during gist creation
cs: Došlo k chybě při vytváření gist

en: Error occurred during update of user password
cs: Došlo k chybě při aktualizaci hesla uživatele

en: An error occurred during email saving
cs: Došlo k chybě při ukládání e-mailové adresy

en: Error creating repository %s
cs: Chyba při vytváření repozitáře %s

en: An error occurred during creation of field: %r
cs: Došlo k chybě při vytváření gist

en: Nothing
cs: Nic

en: Repository has been locked
cs: Repozitář byl uzamčen

en: Repository has been unlocked
cs: Repozitář byl odemčen

en: Invalidated %s repositories
cs: Repozitáře

en: Changeset %s not found
cs: Změny

en: Only admins can fork repositories
cs: Chyba při vytváření repozitáře %s

en: Non-admins can fork repositories
cs: Chyba při vytváření repozitáře %s

en: Invalid repository URL
cs: Prázdný repozitář

en: Repository Defaults
cs: Repozitáře

en: Owned Repositories
cs: Repozitáře

en: Watched Repositories
cs: Repozitáře

en: Repositories You Own
cs: Umístění repozitářů

en: Repositories You are Watching
cs: Umístění repozitářů

en: Apply to all existing repositories
cs: Chyba při vytváření repozitáře %s

en: Settings
cs: Nastavení

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Add repos
cs: Neznámá revize %s

en: Repository group %s
cs: Repozitáře

en: Clone remote repository
cs: Prázdný repozitář

en: %s Creating Repository
cs: Chyba při vytváření repozitáře %s

en: Unlock Repository
cs: Prázdný repozitář

en: Confirm to lock repository.
cs: Prázdný repozitář

en: Lock Repository
cs: Prázdný repozitář

en: Delete this Repository
cs: Prázdný repozitář

en: Private Repository
cs: Prázdný repozitář

en: Fork of repository
cs: Prázdný repozitář

en: Remote repository URL
cs: Prázdný repozitář

en: Pull Changes from Remote Repository
cs: Změny na repozitáři %s

en: Confirm to pull changes from remote repository.
cs: Prázdný repozitář

en: Permanent Repository ID
cs: Prázdný repozitář

en: Remote repository
cs: Prázdný repozitář

en: Repository URL
cs: Repozitáře

en: Repositories Administration
cs: Umístění repozitářů

en: Save Settings
cs: Nastavení

en: Location of repositories
cs: Chyba při vytváření repozitáře %s

en: Repository page size
cs: Repozitáře

en: Meta Tagging
cs: Nastavení

en: Inherit defaults
cs: Repozitáře

en: Open New Pull Request from {0}
cs: Změna stavu-> %s

en: No revisions
cs: Neznámá revize %s

en: Go to tip of repository
cs: Prázdný repozitář

en: Changeset status: %s by %s
cs: Změny

en: on pull request
cs: Změna stavu-> %s

en: on this changeset
cs: Žádné změny

en: Status change
cs: Změna stavu-> %s

en: Set changeset status
cs: Změny

en: No change
cs: Žádné změny

en: Finish pull request
cs: Změna stavu-> %s

en: Close
cs: (zavřeno)

en: Unknown operation: %r
cs: Neznámá revize %s

en: Comment on Changeset "%s"
cs: Změny

en: Changeset on
cs: Změny

en: branch
cs: Větev

en: Status change:
cs: Změna stavu-> %s

en: The pull request has been closed.
cs: Repozitář byl uzamčen

en: Pull request
cs: Změna stavu-> %s

en: Comment on Pull Request %s "%s"
cs: Změna stavu-> %s

en: Commit Changes
cs: Žádné změny

en: Cancel Changes
cs: Žádné změny

en: Pull Requests from '%s'
cs: Změna stavu-> %s

en: Latest Changes
cs: Změna stavu-> %s

en: Push new repository
cs: Prázdný repozitář
