Kallithea 2.2.5 - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: All Branches
sk: Všetky vetvy

en: (closed)
sk: (zatvorené)

en: Such revision does not exist for this repository
sk: Taká revízia neexistuje

en: Status change -> %s
sk: Zmena stavu-> %s

en: Home page
sk: Hlavná stránka

en: You don't have permission to view this page
sk: Nemáte oprávnenie k zobrazeniu tejto stránky

en: Changes on %s repository
sk: Zmeny na repozitáre %s

en: Click here to add new file
sk: Kliknite pre pridanie nového súboru

en: There are no files yet. %s
sk: Zatiaľ nie sí žiadne súbory. %s

en: No changes
sk: Žiadne změny

en: Added file via Kallithea
sk: Pridaný súbor cez Kallithea

en: No content
sk: Žiadny obsah

en: Downloads disabled
sk: Sťahovanie vypnuté

en: Unknown revision %s
sk: Neznáma revízia %s

en: Empty repository
sk: Prázdny repozitár

en: Changesets
sk: Zmeny

en: Branches
sk: Vetvy

en: Tags
sk: Tagy

en: Groups
sk: Skupiny

en: Repositories
sk: Repozitáre

en: Branch
sk: Vetva

en: Bookmark
sk: Záložka

en: bad captcha
sk: zlá captcha

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 month
sk: 1 mesiac
